Pohjan lohkon valintakoe 20.11.2010 Rovaniemellä
Koira / Maasto/                      

Tuomarit RT/PT

 
Työskentely
Karkot
Amp. Haukku Yht.otot


omistaja                 opas                       LÖYTÖ LM    HA    aika matka kpl km     til.     tiheys itse kutsu Tulos Sija
Porkkasuon Kiri

PAHALEHTO
JUHO OJALA 09.09
1,5
111
241
12,2
4
11,5
-
88
2
-
77,5
7
Pentti Väisänen
TEIJO LUOMA MARKUS YLITALO












Kingi

RUONAJOKI
MATTI HEIKKALA
1,8
133
300
4,1
4
4,1
3
70
1
1
89,0
4
Valo Saaranen
TAISTO TUOVILA      0400-891954 JORMA KESTILÄ 09.20












Puiraan Jeppe

KILVENAAPA
SEPPO KORKALAINEN
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7,5
12
Tuomo Pitkänen
JUKKA PITKÄNIEMI ESKO  KARINIEMI












Ruonan Rolex

TOMPPELI
ERKKI KARASTI 08.38
1,2
271
300
4,4
6
4,4
3
93
-
1
95,0
1
Jyrki Kiviniemi
  MIKAEL YRITYS












Lärvätsalon Vosku

KIUKAAT
RISTO HEIKKILÄ -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8,0
11
Arto Hietaniemi   JANNE ROMAKKANIEMI












Raikukorven Luti

YLIPÄÄ
HANNU POUTANEN 08.37
1,2
241
300
5,5
5
5,5
2
84
3
1
94,5
2
Veijo Leinonen
  ATTE ALAPURANEN












Siimensen King

JAATILANVAARA
HEIKKI PUNJU  09.27
2,1
259
300
4,5
5
4,5
5
94
-
3
94,0
3
Hannu Pitkänen
  JUHA LOHELA












Kessu

HAUKIROVA
PEKKA VIISTEENSAARI 08.50
0,8/1,5
181
237
5,8
3
4,4
2
81
2
1
79,0
6
Harri Hiltula
  TAPANI TUISKU












Zeke

ALAOUNASJOKI
TEIJO RINNE 09.44
1,2
257
300
3,2
5
2,7
3
83
-
-
86,5
5
Markku Mursu
ERKKI KYTÖLÄ         0400-197292 MATTI YLIJÄÄSKÖ












Karhakan Beku

OIKARAINEN
TEPPO TUOVILA 09.38
1,3
109
300
13,0
1
13
1
73
-
-
65,5
9
Jarkko Mäkelä
JUSSI-PEKKA YLINAMPA 0400-88552 JARMO HUOVINEN












Riku

NÄRHIKKÖ
MARKKU MANNINEN 08.56
0,6
192
300
12,0
3
12,0
2
77
-
1
75,0
8
S & T Pääkkölä
KARI GULLSTEN












Yrttiperän Roope

RAANUJÄRVI
JOUKO SCHOULTZ
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8,5
10
Tapio Härkönen
  JUHA TOLPPI













VARAMAASTOT















   














TAKAVAARA















  TOMMI HEIKKILÄ














VINSA















  JYRKI RONKAINEN